Webové stránky jsou ve fázi procesu.
cs

My jsme LETÍ DRON


Naše křídla, vaše příběhy - dosažte nové výšky kreativity a profesionalismu s námi.

Kdo jsme


Jsme vaše spolehlivá volba pro kreativní dokumentaci prostorů. Specializujeme se na vytváření jedinečných vizuálních zážitků.

Přivedeme vaše prostory k životu, zachycujeme jejich jedinečnost a atmosféru pomocí profesionálních dronů a foto techniky. Naše umění vytvářet vizuální příběhy přináší zážitky, které nikdy nezapomenete.

Nechte nás zajistit, aby vaše projekty byly zachyceny v nejlepším světle a zkuste nový rozměr s námi! Kontaktujte nás ještě dnes a objevte svět z nové perspektivy!

Objevte více o našich službách, projektech a školeních:
FPV Drony

Otevíráme nové dimenze adrenalinových dobrodružství a filmování z výšek.

Klasické Drony 

Naše profesionální drony umožňují získat pohledy z výšky, které vás zaujmou.

360° Fotografie 

Změňte způsob, jakým prohlížíte svět s našimi interaktivními snímky.

Školení s drony

Učíme budoucí a stávající dronové piloty profesionálním dovednostem a bezpečnému provozování dronů.
Náš tým


Pavel, pilot dronu a kameraman

info@letidron.cz

Jsem certifikovaný pilot dronu a zakladatel firmy zaměřené na letecké práce a filmování. S vášní k letání s FPV drony a tvorbě vizuálního obsahu mám za sebou několik úspěšných projektů. Moje firma se specializuje na poskytování leteckých služeb, od filmování a fotografování až po školení. S týmem profesionálů jsme připraveni přinést jedinečný a kreativní pohled do vašich projektů.


Martin, kameraman a střihač 

info@letidron.cz

Martin, je talentovaný kameraman s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti natáčení a střihu videa. 

Jeho vášeň pro vizuální umění a preciznost ve zpracování videa jsou klíčovými prvky, které přináší do naší firmy. Jeho odbornost a kreativita nám umožňují dosahovat vynikajících výsledků ve všech našich projektech. Martin není pouze součástí našeho týmu, ale také skvělý kolega a kamarád, což posiluje naši spolupráci a přináší do práce pozitivní atmosféru.


Míša, manažerka projetků

info@letidron.cz

Míša, představuje naši skvělou marketingovou profesionálku, která se specializuje na zprostředkování projektů, domlouvání podmínek a péči o vztahy s klienty. Její dlouholeté zkušenosti v oboru marketingu a komunikace jsou pro naši firmu nepostradatelné. Míša se vyznačuje nejen vynikajícími organizačními schopnostmi, ale také schopností přinášet inovativní nápady, které podporují růst naší společnosti. Její profesionalita a angažovanost jsou klíčovými faktory, které přispívají k úspěchu každého projektu, na kterém pracujeme.


Práce s drony
Práce s kamerou
Svatba D+M 2018Svatba A+J 2022Svatba J+K 2022Kontakt

Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se mi a všechno probereme.